Bu haber kez okundu.

UZMAN LİFT, DAVTRAX İLE FARKLI OLMANIN AÇIK FARKINI ORTAYA KOYUYOR

Farklı ürünleri sektöre sunmayı sevdiklerini ifade eden Uzman Lift Genel Müdürü Mehmet Karakaya, Davtrax ile sektöre yeni bir soluk getireceklerini belirtiyor.

Yaptığı çalışmalarla ve verdiği hizmetlerle adından söz ettirmeyi bilen ve sektörde ‘güven’ uyandıran Uzman Lift, Davtrax markasının distribütörlüğünü aldı. Davtrax’ın sektörümüze neler kazandıracağını, ürünün özelliklerini sizler için araştırdık.

ROMANYA MENŞEİLİ AMA FABRİKASI ALMANYA’DA

Davtrax’ı tanıyabilir miyiz?

Davtrax, Romanya menşeili bir marka. Fabrikası Almanya’da olan Davtrax’ın distribütörlüğünü üstlenerek ülkemizde bu markanın tanınmasını sağlamak ve Davrtax’ı sektörümüze kazanadırmak bizler için son derece önemlidir. Çalışma şartlarının zor olduğu, çamur, kum gibi yerlerde kamyonların çalışamadığı bir ortamda çalışmayı kolaylaştırıyor. 500 tonluk bir araç Davtrax’ın üzerine çıkıp kurulumunu yapabiliyor. 6 metreye 2 metre en büyük, en kalın ve en büyük makinadır. Bunun daha küçükleri de var. Çelik kelepçelerle bağlantı kurarak çalışma da yapabiliyorsunuz.

ZEMİN KAYMALARINA SON!

Bunu zemine yerleştiriyorsunuz, makine gelip bunun üzerine çıkıyor. Davtrax, zeminden kaynaklı tüm problemleri ortadan kaldırıyor. Mobil vinçler mesela toprağa büyük bir baskı yapıyor. Burada Allah korusun toprak kayabilir. Böyle durumlarda da Davtrax, iş güvenliği açısından da çok önemli bir güvenli çalışma sağlıyor. İnsan sağlığı son derece önemlidir. Kulevinç kazalarını sıklıkla duyuyor, görüyoruz. İşte burada Davtrax, bizlere korkmadan çalışma ortamı sunuyor. ‘Burası benim için güvenli değil’ diye bir tabiri Davtrax, ortadan kaldırıyor dersek abrtmamış oluruz. Bu ürünün teşhir edilmesi lazım. İnsanlar bu ürünü kullanarak deneyimleyecek. Benzer ürünler de var sektörümüzde. Söküp takması kolay, 5-6 km’lik bir yol bile yapabilirsiniz. Fuarlarda bu ürünümüzü insanlara tanıtıyoruz.

FARKLI ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERLE BULUŞTURMAYI SEVİYORUZ

Uzman Lift olarak çalışma stratejileriniz nelerdir?

Uzman Lift olarak farklı ürünleri seviyoruz. Farklı ürünleri müşterilerle buluşturmayı seviyoruz. Davtrax, daha önce satış ve pazarlama açısından sıkıntılar yaşamış. Biz distribütörlük yatırımımızla bu ürünü ülkemize sunmaktan son derece memnunuz. Ürünümüzün kullanılması ve deneyimlenmesi halinde ezberlerin nasıl bozulduğunu sektör olarak göreceğiz. Uzman Lift olarak bundan sonra da farklılığımızı sektöre sunacağız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol