Bu haber kez okundu.

YÜKSEK ENERJİNİZ SADER'DEN

Kuruluşundan itibaren sektörün ihtiyaçlarının doğru olarak belirlenmesi ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini en önemli ve korunması gereken bir olgu olarak gören,  bu olgunun sürekli kılınması için, her zaman kaliteli ürün satışına özen gösteren SADER, gelinen süreçte kendini sektörünün ayrıcalıklı yerlerinden birine konumlandırmayı başarmıştır.  SADER İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Kurumsal İletişim Sorumlusu Seda Tiryakioğlu'yla firması hakkında konuştuk.

Açıklamalarında distribütörü oldukları TROJAN BATTERY hakkında bilgiler veren Tiryakioğlu, "TROJAN BATTERY firması 1925 yılında California/Amerika’da kuruldu. Kuruluşundan bu yana yalnızca Deep-Cycle (Derin Döngülü) akü üretimi yaptı ve bu konuda uzmanlaştı. Akülerinin dış kutusunun rengine kadar tüm parçaları (Plaklar, seperatör, kutu-kapak aksamı) patentlidir. Teknoloji üreten bir firmadır. Cycle (Döngü) sayısı itibariyle aynı sınıf ürünlerde en yüksek sayıya ulaşan ürünler Trojan markasını taşımaktadır.  Amerika dışında üretim tesisi yoktur, California ve Georgia’da toplam 4 fabrikada üretim yapmaktadır. Çin dahil Dünya’nın her bölgesindeki distribütörleri vasıtasıyla şu anda alanında dünya lideridir" ifadelerini kullandı.

Deep-Cycle (Derin Döngülü) tüm sektörlerde (Golf Araçları, Makaslı Platformlar, Solar Sektör, Temizlik Makinaları, vb) Trojan ürünlerinin pazar lideri olduğunu kaydeden Tiryakioğlu, "Trojan akülerin en belirgin özelliği emsalsiz yüksek döngü ömrüdür. Rakiplerine göre 2 misline varan ömür avantajı sebebiyle tüm sektörler için en ekonomik üründür. Bugün platform-istifleme sektöründe bu gerçek tüm kullanıcılar tarafından kabul edilmektedir.  Satış sonrası hizmetlerde İstanbul ve Ankara’daki servislerimiz yüksek teknik kapasiteli test-reşarj imkânlarıyla hizmet vermektedir" dedi.

" En Ekonomik Akü En Uzun Süre Hizmet Veren ve Ömrü Boyunca En Çok Enerji Alınan Aküdür"

SADER BATTERY olarak sektörde zaman zaman kullanıcılar nezdinde seminerler verdik ve vermeye devam ediyoruz. Akünün kullanılması, bakımı ve seçimi konusunda bilinç seviyesini arttırmaya büyük önem veriyoruz. Bu hususlar aküden optimum verimi almanın vazgeçilmez unsurlarıdır. Bir noktaya özellikle vurgu yapmamız gerekir: En ekonomik akü en uzun süre hizmet veren ve ömrü boyunca en çok enerji alınan aküdür. Bu sebeple akünün başlangıç maliyeti değil, hizmet verdiği süreye bakılmalıdır. Rakiplerine göre başlangıçta %10-15 daha pahalı gibi duran Trojan aküler emsalsiz ömür ve performansı sebebiyle aslında sektördeki en ekonomik üründür. Örneğin fiyatı 100TL olan Trojan ile 85TL olan rakip bir ürünü mukayese ederken; Trojan 4-5 yıl hizmet verirken rakip ürün 1-2 yıl hizmet veriyorsa, Trojan yarı yarıya daha ucuza gelmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol